Motiko

APIE KISSA TEA

Matcha - tai žalioji meilė. Tai geriausia arbata pasaulyje - tokia pat unikali kaip ir triufelių grybas visame pasaulyje.

Veganiška

Praturtinta antioksidantais

Ekologiška

Limituoto leidimo

APIE KISSA TEA

Ekologiškos KISSA Tea arbatos egzistuoja tik specialiais tiražais, kurių kiekis yra ribotas, ypač retos, unikalios ir aukščiausios klasės. KISSA arbatos pirkimas yra pasitikėjimo ir skonio reikalas, nes KISSA arbatos savo kokybe ir lygiu priskiriamos „Haute Couture“ arbatos pasauliui.

KISSA Tea sujungia arbatos tradicijas ir šimtmečio žinias, tvarumą ir eleganciją. KISSA Tea dvasią įkvėpė Japonija – Matcha ir žaliosios arbatos šalis. Japonų kalba „KISSA“ reiškia „geria arbatą, arbatinė“.

KISSA arbatos augintojai nėra paprasti ūkininkai. Jie – arbatos meistrai. Du kartus per metus KISSA Tea įkūrėjas Tomas ir jo komanda keliauja į Japoniją nuodugniai apžiūrėti arbatos laukus ir susitikti su jais besirūpinančiais žmonėmis. Norint rasti aukščiausios kokybės bei skaniausius arbatos lapus, svarbu pažinti tikrus meistrus tarp daugelio japoniškų arbatos augintojų. Tomas asmeniškai pažįsta šiuos virtuozus iš arbatos pasaulio ir bėgant metams tapo artimu jų draugu.

MATCHA PASLAPTIS...

Matchą galime vadinti „žaliaja meile“. Tai geriausia arbata pasaulyje – tokia pat unikali kaip ir triufelis!

Matcha, itin turtinga antioksidantais, vitaminais ir mineralais, ji – ne tik arbata, bet ir tikras supermaistas. Originalios Matcha skonis yra švelnus ir saldus, o spalva – tamsiai žalia. Tai smulkiai sumalta, labai sodri žalioji arbata, gaunama tik iš retų ir kokybiškų „Tencha“ arbatos lapų. Autentiška Matcha visada atkeliauja iš Japonijos. Šios arbatos gyvavimo pradžia siekia XVI amžių, kai per tradicines arbatos ceremonijas Matchą gėrė tik japonų elitas.

Žalioji Matcha arbata gali būti naudojama įvairiais būdais: mėgaukitės ja kaip arbata ar Matcha latte, naudokite ją alui gaminti, pagardinkite kokteilį arba naudokite kaip ingredientą kepiniams.

MATCHA - TAI ŽALIOJI MEILĖ

Pirmasis gurkšnis KISSA TEA – momentas, kurio nepamiršite niekada…

    Krepšelis
    Krepšelis tuščias