Motiko

Kiekviena didi kelionė prasideda nuo smulkiausių detalių

APIE MOTIKO

Mūsų istorija prasidėjo nuo to laiko, kai lankėmės Japonijoje, kur pirmą kartą sutikome Mochi ir „Mochitsuki“.  Mes buvome įkvėpti ir tai lėmė mūsų entuziazmo atsiradimą. Mochi skonis, tradicijos ir kruopštumas buvo kibirkštis, dėl kurios ir atsirado MOTIKO.

Atsivežę Mochi į Europą pradėjome studijuoti senovinius receptus, procedūras ir skonius. Norėjome, kad rezultatas būtų kuo tobulesnis.

Prireikė ne vienerių metų, kad surastume tobulą MOTIKO kremo ir tešlos tekstūros santykio balansą.

Mochi – tai patirtis. Jų skonis, išvaizda ir kvapas yra tokie, kokių jūs niekada neragavote. Savo puikiu skoniu Mochi desertai nukels jus į snieguotus kalnus, o minkšta, šiek tiek tirpstanti ryžių tešla yra tarsi rožių žiedlapių prisilietimas, tarsi aksomas, kuris tarsi paglostys jūsų sielą.

SKONIAI

Nuolat ieškodami geriausių skonių, sukūrėme platų asortimentą, įskaitant aukščiausios kokybės Mochi desertus su riešutais (pistacijomis, lazdyno riešutais, kokosais, migdolais) ir Matcha žaliąją arbatą. Mochi taip pat gaminame ir vaisių skonių, tokių kaip tropinis mangas ir sultingas arbūzas, ir, žinoma, taip pat populiarių klasikinių skonių, tokių kaip vanilės ir šokoladinių triufelių.

Mūsų Mochi skoniai:

Mūsų Mochi yra be glitimo, didžioji dalis veganiški, be GMO, turintys mažai kalorijų, o jų gamybai naudojame aukščiausios kokybės ingredientus.

MŪSŲ FILOSOFIJA

Nesame „tik“ desertų gamintojai. Mes kuriame filosofiją ir ritualus, keičiame nusistovėjusias maisto tradicijas. Mochi mums nėra tik desertas – tai gurmanų filosofija! Pasinerkite į skonius, aromatus, spalvas ir pažadinkite visus pojūčius per vieną akimirką. Mes norime, kad jūs bent trumpam sustotumėte ir pasidžiaugtumėte dabartinės akimirkos grožiu ir laime.

    Krepšelis
    Krepšelis tuščias